O nas.

Firma Norpol istnieje na rynku od 2002 roku.
Chcesz wynająć
swoje mieszkanie?

Firma Norpol istnieje od 2002 roku. Od tej pory z sukcesem oferujemy inwestorom kompleksową opiekę nad nieruchomościami i zarządzanie najmem oraz wynajem i sprzedaż nieruchomości. Nasi klienci to osoby indywidualne, deweloperzy i inwestorzy zarówno z Polski jaki i całego świata.

W ramach opieki w zakres naszych obowiązków wchodzi przygotowanie mieszkania do wynajmu, przygotowanie dokumentów oraz kontakt z najemcami przez cały okres trwania umowy. W międzyczasie rozwiązujemy także wszystkie problemy. Dbamy o wykończenie i umeblowanie zakupionych mieszkań.

W ramach pośrednictwa nieruchomości uczestniczymy w procesie kupna i sprzedaży oraz wynajmu, od samego początku aż do momentu przekazania kluczy.
W naszej ofercie znajdują się mieszkania o wysokim standardzie w nowoczesnych budynkach i zabytkowych kamienicach w ścisłym centrum Krakowa (okolice Rynku Głównego i Kazimierza) jak również w innych atrakcyjnych lokalizacjach. Mogą Państwo wybierać od lokali typu studio, przez nowoczesne apartamenty, aż do luksusowych penthousów i pięknych willi na Woli Justowskiej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, umówienia się na spotkanie, chętnie przedstawimy Państwu więcej szczegółów.

+48 512 265 271
+48 501 036 709
info@norpol-apartments.com